Bohaterowie epizodyczni lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Baza na szkolnym strychu.. Zbadali go i był on świeży.. Kradzież w banku.. Zapraszamy do oglądania.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.6 Rodziny bohaterów.. Golem, właśc.Golem-Golem - dwumetrowy, człekokształtny robot skonstruowany przez Felixa i Neta i nauczony uczuć przez Nikę.. 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek.Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" Tak jak obiecałam, z lektury będziemy robić lapbooki.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. 8 Charakterystyczni dla danej książki.. Wraz ze swoimi przyjaciółmi uczęszcza do Gimnazjum im.. Chcę wam maksymalnie ułatwić pracę, dlatego podrzucam linki do ciekawych stron - źródeł informacji.Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY..

Bohaterowie epizodyczni - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Klasa 6 Polski.. Znudzony stra żnik zamkn ął drzwi na klucz, ziewn ął, leniwie podci ągn ął obwieszony broni ą pas i sprawdzi ł, czy wszystkie komputery zosta ły wy łą czone oraz czy nikt niepowo łany nie pozosta ł w budynku.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".Morten - czarny charakter, będący programem sztucznej inteligencji.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziRafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Zobacz nas na ka.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi;Postacie tytułowe Felix Polon..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Jak ma na imię pies Felix'a?Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Zdemaskowanie szkolnych złodziejaszków.Lapbook z lektury Felix, Net i Nika.. Wbrew pozorom to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!. 8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności.. 1

Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " " O rety!

"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3Bohaterowie epizodyczni, np.: — pani Lucynka (sprzataczka w banku) — pani Basia (z kawiarni) — madame Josephine — Hieronim (przewodnik) itd.. Pasjonuje się konstruowaniem różnorakich robotów mechanicznych i .Bohaterowie lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi: - główni bohaterowie: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz; - rodziny głównych bohaterów: matka Felixa, ojciec Felixa, Piotr Polon,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury.. Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Bohaterowie - Felix, Net i Nika .. - Felix, Net i Nika - krzyżówkaPodstawowe informacje o bohaterze Nika to letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie.. Felix, Net i Nika oraz Gang .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń..

Jak nazywali się główni bohaterowie książki?

Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Dowiedz się, kim są postaci .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. - Madame Josephine - wróżka; korpulentna pani po siedemdziesiątce, - pani Basia - właścicielka kawiarni Zbędne Kalorie, - pan Sobolak - sąsiad Bieleckich, dumny właściciel poloneza, - Jakub Rozner - minister spraw specjalnych,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science-fiction, autorstwa Rafała Kosika.. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. To dtuŽszy utwór narracyjny, w którym wystqpuje wiele watków i wielu bohaterów, pojawiaja sie takŽe .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. - Madame Josephine - wróżka korpulentna pani po siedemdziesiątce.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (lektura uzupełniająca) - test podsumowujący (wersja A) A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. 8.3 Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Rafał Kosik .. heylisa 2 lata temu.. Felix Polon - jeden z trójki głównych bohaterów, gimnazjalista i uczeń klasy I ,,a".. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Bohaterowie epizodyczni - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Czytajcie, słuchajcie, oglądajcie.. Czy znasz postacie z lektury Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Prawda czy fałsz.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. 14 stycznia 2020.. Poznajemy go, kiedy zjawia się na rozpoczęciu roku szkolnego, w gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.. ; Ponury Żniwiarz - czarny charakter, manipuluje trójką bohaterów po to, by wzięli udział w jego niebezpiecznej grze.Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszed ł ostatni klient..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt